ליגות הכדורגל הגדולות ותאריכי ההתחלה שלהן

האם אתה מחכה בקוצר רוח לעונת הכדורגל שתתחיל? תוהה מתי תוכל לעודד את הקבוצה האהובה עליך ולראות שוב את הריגוש של המשחק? ובכן, יש לך מזל! במאמר זה נעמיק בשאלה העולה בראשו של כל אוהד כדורגל: מתי מתחילה עונת הכדורגל? בין אם אתה אוהד מושבע של מועדון ספציפי או סתם אוהד מזדמן שנהנה מהפרץ האדרנלין של המשחק היפה, לדעת מהו תאריך ההתחלה של עונת הכדורגל. זה קובע מתי אתה יכול לתכנן את מסיבות יום המשחקים שלך, לקנות כרטיסים למשחקים ולהתחיל לנתח את המשחקים. בעוד שתאריך ההתחלה הספציפי עשוי להשתנות בהתאם לליגה ולמדינה, אנו נספק לך סקירה מקיפה של מתי מתחילה עונת הכדורגל בדרך כלל בליגות שונות ברחבי העולם. מליגת העל של ברקליס ועד ליגת העל, סיפקנו אותך. אז, הכינו את החולצות שלכם, הצטיידו בחטיפים וסמנו את היומנים שלכם כי ההתרגשות של עונת הכדורגל ממש מעבר לפינה. התכוננו לחוות את העידוד, השערים והמתח הכוסס כאשר הקבוצות האהובות עליכם נלחמות על המגרש.

ליגת העל של ברקליס

ליגת העל של ברקליס, הנחשבת לרוב כאחת מליגות הכדורגל התחרותיות והפופולריות בעולם, יוצאת לדרך בדרך כלל באמצע אוגוסט .

תאריך ההתחלה המדויק משתנה מעט משנה לשנה, אך הוא בדרך כלל בסביבות סוף השבוע השני או השלישי של החודש.

אוהדי כדורגל באנגליה וברחבי העולם מחכים בקוצר רוח לתחילת עונת הפרמיירליג, מכיוון שהיא מציגה כמה מהכישרונות הטובים ביותר בספורט ומספקת משחקים מרתקים שבוע אחר שבוע.

סוף השבוע הפותח של ליגת העל תמיד צפוי מאוד, שכן הוא נותן את הטון לכל העונה ונותן לאוהדים טעימה מהצפוי. אז, אם אתה אוהד של קבוצת פרמיירליג, סמן את היומנים שלך לתאריך ההתחלה של אמצע אוגוסט והתכונן לעונה מלהיבה שבפתח.

בלה ליגה

בספרד, לה ליגה היא ליגת הכדורגל המובילה, עם קבוצות ברמה עולמית כמו ברצלונה וריאל מדריד.

לה ליגה מתחילה בדרך כלל בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר , כאשר תאריך ההתחלה הספציפי משתנה משנה לשנה. אוהדי כדורגל בספרד וברחבי העולם מחכים בקוצר רוח לתחילתה של לה ליגה, מכיוון שהיא מציגה את הברק הטכני והכישרון של הכדורגל הספרדי.

סוף השבוע הפותח של לה ליגה הוא תמיד מחזה, עם אוהדים נוהרים לאצטדיונים ומתכוונים מרחבי העולם כדי לחזות בקרבות האינטנסיביים בין הקבוצות המובילות בליגה. אז, אם אתה אוהד של כדורגל ספרדי, הקפד לשים לב לתאריך ההתחלה של לה ליגה ולהכין את עצמך לעונה מלאה במשחקים מרתקים ושערים עוצרי נשימה.

בונדסליגה

גם לליגת הכדורגל הבכירה של גרמניה, הבונדסליגה, יש קהל אוהדים מסור שמחכה בקוצר רוח לתחילת העונה.

הבונדסליגה בדרך כלל יוצאת לדרך באמצע אוגוסט , ומתיישרת עם תחילת רוב הליגות האירופיות. אוהדי כדורגל בגרמניה ומחוצה לה מסמנים בשקיקה את היומנים שלהם לתחילת הבונדסליגה, מכיוון שהיא מציגה את הברק הטקטי והפיזיות של הכדורגל הגרמני.

סוף השבוע הפותח של הבונדסליגה הוא תמיד עניין מרגש, עם אוהדים אורזים אצטדיונים ויוצרים אווירה חשמלית. בין אם אתם תומכים בבאיירן מינכן, בורוסיה דורטמונד או כל קבוצה אחרת בבונדסליגה, תחילת העונה היא זמן להכין את החולצות, לאסוף את החברים ולהתכונן לרכבת ההרים של הרגשות שמגיעה עם היותו אוהד כדורגל.

סדרה א'

באיטליה, סרייה A היא ליגת הכדורגל הגבוהה ביותר, הכוללת מועדונים גבוהים כמו יובנטוס, מילאן ואינטר מילאן.

סרייה A מתחילה בדרך כלל בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר , במקביל לתחילתן של ליגות גדולות אחרות באירופה. אוהדי כדורגל איטלקיים מחכים בקוצר רוח לתחילתה של הסרייה A, מכיוון שהיא מייצגת חלון ראווה של ברק טקטי, משחק מיומן ויריבויות עזה.

סוף השבוע הפותח של הסרייה A הוא תמיד גולת הכותרת של לוח השנה של הכדורגל, כאשר האוהדים ממלאים את האצטדיונים ותומכים בלהט בקבוצות האהובות עליהם. אז, אם אתה אוהד של כדורגל איטלקי, הקפד לסמן את לוחות השנה שלך לתאריך ההתחלה של הסרייה A ולהתכונן לחזות בתשוקה ובדרמה שמתפתחת לאורך העונה.

ליגת העל (MLS)

מעבר לבריכה בארצות הברית ובקנדה, כדורגל הליגה הגדול (MLS) צובר פופולריות במהלך השנים.

תאריך ההתחלה של עונת ה-MLS נופל בדרך כלל בתחילת האביב, בסביבות סוף פברואר או תחילת מרץ , ומספק לאוהדי כדורגל בצפון אמריקה דרך מרגשת לפתוח את השנה שלהם.

פתיחת עונת ה-MLS היא תמיד אירוע שציפו לו, מכיוון שהוא מסמן את חזרתו של הכדורגל לאזור ומאפשר לאוהדים לתמוך בקבוצות המקומיות שלהם. מלוס אנג'לס לניו יורק, MLS מביא את הריגוש של המשחק היפה למעריצים ברחבי צפון אמריקה. אז, אם אתה אוהד של MLS או מחפש לחקור כדורגל באזור, שים לב לתאריך ההתחלה של עונת ה-MLS והתכונן לעודד את הקבוצה האהובה עליך.

סיכום

תחילת עונת הכדורגל היא תקופה מיוחדת עבור אוהדים ברחבי העולם. בין אם אתה אוהד של ליגת העל של ברקליס, לה ליגה, בונדסליגה, סרייה A או ליגת העל, הידיעה מתי העונה מתחילה מאפשרת לך לתכנן ולהתכונן להתרגשות שצפויה לך. מהאווירה הנלהבת באצטדיונים באנגלית ועד לזוהר הטקטי במשחקים הספרדיים, כל ליגה מציעה מותג כדורגל ייחודי משלה. לכן, הקפד לסמן את היומנים שלך, לאסוף את החברים שלך ולהתכונן לחוות את התרועות, המטרות והמתח הכוסס בזמן שהקבוצות האהובות עליך נלחמות על המגרש. עונת הכדורגל ממש מעבר לפינה, והציפייה הולכת וגדלה. תתכוננו לעונה בלתי נשכחת מלאה במשחקים מרתקים, רגעים בלתי נשכחים ושמחה שרק כדורגל יכול להביא.